TRAGJEDI NË TIRANË: Luanin në akull, humb jetën 12 vjeçari në Liqen. Shpëton e motra

Publikuar tek: aktualitet, më 13:01 11-01-2017 TRAGJEDI NË TIRANË: Luanin në akull, humb jetën 12 vjeçari në Liqen. Shpëton e motra Foto ilustruese

Tragjedi në Tiranë. Një 12 vjeçar ka humbur jetën teksa luante me të motrën në akullin e Liqenit.

Ngjarja ka ndodhur në Mëzez në zonën e Kasharit ku siç raportohet,vogëlushi me incialet F.G po luante në akull por akulli është thyer dhe ai ka rënë brenda në liqen. Bashkë me 12 vjeçarin ishte edhe e motra, vetëm 15 vjeçe me inicialet E.G., që ia ka dalë të shpëtojë. Dy fëmijët janë të familjs Gurakuqi.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur menjëherë hetimet. Sakaq, priten polumbarët për të nxjerrë trupin e pajetë të vogëlushit.

Article Logic
Execution time: 0.0024361610412598
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-65228" }