Objekt i “mistershëm” fluturon në qiell teksa Rama dhe Veliaj inagurojnë bulevardin (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:02 11-01-2017 Objekt i “mistershëm” fluturon në qiell teksa Rama dhe Veliaj inagurojnë bulevardin (Video)

Kryeministri Edi Rama dhe kryebashkiaku Erion Veliaj kanë vendosur sot pllakën e parë të Bulevardit të Ri, por duket se gjatë daljes dy politikanët e rëndësishëm janë “survejuar” nga një objekt misterioz.

Në pamjet e shpërndara nga vetë kryeministri Rama, disa qyetarë kaën arritur të pikasin objektin fluturues që i shoqëron frikshëm nga qielli përgjatë bulevardit. Në internet kanë shpërthyer teori nga më të ndryshmet, nga ato me alienë, dyshimet se kreu i qeverisë survejohet nga shërbime sekrete.

Megjithatë ka edhe nga ata që besojnë se bëhet fjalë për një dron, jo nga ata të ushtrisë amerikane, por një dron si ai i ndeshjes Serbi-Shqipëri që thjeshtë po kap disa plane nga qielli.

Ndiqni pamjet dhe gjykoni vetë:

 

Më shumë në këtë kategori: « Befason ish-kryebashkiaku i Përmetit, në temperatura nën 0, zhvishet dhe futet në ujë
“Medemek iku vetë Shkullaku nga ABC News...”, aktori flet për një tjetër të vërtetë dhe thotë: Kjo është shumë serioze... »
Article Logic
Execution time: 0.003446102142334
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-65239" }