Basha dhe Rama e kthejnë në lojë "Facebook-u", vjen replika e kryeministrit: Është vërtet unikal Lulëzimi

Publikuar tek: politike, më 16:01 11-01-2017 Basha dhe Rama e kthejnë në lojë

E kanë kthyer tashmë në një lojë përgjigjesh e kundërpërgjigjesh në facebook, mes kryeministrit Edi Rama dhe kreut të PD-së Lulzim Basha, inagurimi i Bulevardit të Ri në Tiranë. Pasi Basha ironizoi Ramën se inaguroi pikërisht punimet që kryedemokrati i kishte inaguruar tre vite më parë, duke i publikuar edhe videon, vjen përgjigja e Ramës.

“Lulëzimi ka publikuar këtë video për të thënë se medemek të njëjtën gjë paskemi bërë sot edhe unë me kryebashkiakun e Tiranës.

Eshtë vërtet unikal Lulëzimi, sepse jo vetëm ka inauguruar punë që s'i bëri kurrë, si puna e bulevardit të ri, po nuk e ka aspak problem t'ua kujtojë edhe vetë njerëzve këtë aftësi të tij të veçantë për të mos bërë dot asnjë punë”, shkruan Rama.

rama.png

Article Logic
Execution time: 0.0024058818817139
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-65240" }