Të gjithë kanë ftohtë por jo Aurela Hoxha që nga diku larg provokon me këtë VIDEO

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:12 11-01-2017

current mood ?? -4?

A video posted by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Ndërsa ju jeni duke u ankuar nga i ftohti i madh që ka përfshirë vendin, Aurela Hoxha nuk e ka fare këtë problem.

Fashionistja dhe blogerja e njohur shqiptare ka shkuar me pushime në një vend të cilin na e mban sekret por na zbulon hiret e saj përmes një videoje provokuese që ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj në instagram.

Ndiqeni, për më tepër!

Më shumë në këtë kategori: « Instruktorja më e vjetër e jogës zbulon sekretin e jetëgjatësisë, tregon për dietën ushqimore që ka ndjekur (Foto)
“Unë ty të kam shumë inat...” Mesazhi që shokoi Floriana Garon, e thotë publikisht (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.017279148101807
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-65246" }