Kapet në Tiranë 28-vjeçari i dënuar me 12 vite burg për vrasje (Video)

Publikuar tek: aktualitet, më 17:01 11-01-2017 Kapet në Tiranë 28-vjeçari i dënuar me 12 vite burg për vrasje (Video)

Policia e Tiranës ka arrestuar 28-vjeçarin Herger Çitaku, dënuar me 12 vite burg për një sërë veprash penale.

Çitaku, i cili është miku i djalit të Nehat Kullës, është arrestuar nga forcat e policisë. Ai është dënuar në mungesë nga gjykata e Apelit për prodhim dhe mbajtje armësh pa leje dhe vrasje me dashje.

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0025827884674072
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-65249" }