Rama zgjedh këtë foto dite por komenti i një ndjekësi e bën të qeshë me lot

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:21 11-01-2017 Rama zgjedh këtë foto dite por komenti i një ndjekësi e bën të qeshë me lot

Kryeministri Edi Rama, ashtu siç e ka bërë traditë tanimë, ka zgjedhur edhe sot foton e ditës dhe është pikërisht kjo që shikoni.

Shefi i kabinetit ka veshur dorezat e një punëtori dhe duket sikur do ndeshet me të.

Fotoja ka ngjallur mjaft interes dhe është komentuar shumë por një prej komenteve duket se e ka bërë Ramën të qeshë me lot.

Lexoni replikat si më poshtë:

nnnnnnngrime.png

Më shumë në këtë kategori: « “Medemek iku vetë Shkullaku nga ABC News...”, aktori flet për një tjetër të vërtetë dhe thotë: Kjo është shumë serioze...
Artan Hoxha dolli në shtëpinë e Tosit, të mbijetuarit të 21-janarit: Ik, shijoje jetën në perëndim, jeto për ato 4 pllaka bronzi »
Article Logic
Execution time: 0.0033869743347168
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-65252" }