Moti i acartë, Policia e Elbasanit strehon 11 qytetarë (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 18:01 11-01-2017 Moti i acartë, Policia e Elbasanit strehon 11 qytetarë (Foto)

Policia e Elbasanit i është gjendur pranë 11 qytetarëve të pastrehë duke i oftuar strehë dhe ushqim në këto ditë me temperatura ekstremisht të ulëta.

Gjatë 3 ditëve të fundit janë strehuar 11 qytetarë në Elbasan ndërsa në të gjithë Shqipërinë janë ndihmuar 90 persona. Në zonat më të largëta të pastrehët janë strehuar në ambientet e komisariateve.

Foto të mbërritura në Newsbomb.al nga qytetarët:

4gt4gdfgsdg3e.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0023889541625977
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-65255" }