Kapet krijesa e rrallë në detin e Vlorës, peshon plot 340 kg (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 19:01 11-01-2017 Kapet krijesa e rrallë në detin e Vlorës, peshon plot 340 kg (Foto)

Peshkatarët në Vlorë kanë kapur një një peshkaqen mjaft të rrallë për brigjet shqiptare.

I gjatë 4.5 metra, peshkaqeni me nuancë ngjyrë rozë, peshon plot 340 kilogram dhe është nxjerrë në breg nga peshkarexha “Leo”.

dfq3tsfhyethh5tr5.jpg

fgh5rjsxtuklyihot_1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.01913595199585
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-65257" }