Lushnja zbardhet nga dëbora, për herë të parë që nga viti ‘85

Publikuar tek: aktualitet, më 19:01 11-01-2017 Lushnja zbardhet nga dëbora, për herë të parë që nga viti ‘85

Për herë të parë pas plot 29 vjetësh, qyteti i Lushnjes është zbardhur nga rreshjet e dendura të dëborës.

Qindra qytetarë kanë mbushur parqet dhe rrugët e qytetit ndërsa fëmijët argëtohen duke iu gëzuar rreshjeve të borës, e që për shumë prej tyre është hera e parë.

44sdarga34gt34g.jpg

 

adtr3w43y3yshot_1.jpg

awert4f2t.jpg

dsrte45h53h.jpg

Screensae4t34t35t35.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0023601055145264
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-65258" }