Përmes fotografive: Dëbora mbulon Tiranën

Publikuar tek: aktualitet, më 22:01 11-01-2017 Përmes fotografive: Dëbora mbulon Tiranën

Dëbora ka mbuluar sot në mbrëmje Tiranën teksa mijëra qytetarë kanë mbushur rrugët dhe parqet për t’u zbavitur me fëmijët e tyre apo për të realizuar fotografi nën rreshjet e pazakonta të borës.

Qindra fotografi kanë mbushur rrjetet sociale disa nga më të bukurat i kemi përmbledhur këtu:

sde5tq3hsfgjglhot_1.jpg

sdf34tg35yhdgjfjk.jpg

f23r2teht_1.jpg

df324gdfhdgjnshot_1.jpg

sdfg34g3hydhjhot_1.jpg

sde5tq3hsfgjglhot_1_copy.jpg

Scsdg34gdsfhdhshot_1.jpg

drgt34gsefhdgjshot_1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0023210048675537
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-65264" }