Trafik i rënduar dhe aksidente pas rreshjeve të borës në Tiranë

Publikuar tek: aktualitet, më 22:01 11-01-2017 Trafik i rënduar dhe aksidente pas rreshjeve të borës në Tiranë

Duket se për shumë drejtues automjetesh të pamësuar me rreshjet e borës, kanë nisur problemet e para në qarkullim.

Newsbomb.al raportoi më parë për disa aksidente të vogla, çka konfirmohet edhe nga policia e Tiranës. Probleme ka edhe me rëndimin e trafikut në rrugët e kryeqyteit por edhe në akset jashtë, si rruga e Rinasit.

Policia bën apel që të shmanget qarkullimi me makina dhe të përdoren zinxhirët.

Article Logic
Execution time: 0.0022721290588379
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-65266" }