FOTOT më të bukura që s’i keni parë ende nga Tirana e mbuluar me dëborë, i keni në këtë galeri

Publikuar tek: aktualitet, më 06:01 12-01-2017 FOTOT më të bukura që s’i keni parë ende nga Tirana e mbuluar me dëborë, i keni në këtë galeri

Këto janë disa nga fotografitë më të bukura shkrepur dje në Tiranën e mbuluar me dëborë.

Pamjet mahnitëse na i përcjell Hektor Pustina dhe tregojnë magjinë e gjithë atmosferën që krijoi dëbora që kryeqyteti s’e kishte parë që prej vitit 1985.

tr1.jpg

tr.jpg

tr2.jpg

tr3.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0023801326751709
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-65277" }