Mëngjes i vështirë në Tiranë, akulli në rrugë paralizon trafikun

Publikuar tek: aktualitet, më 08:01 12-01-2017 Mëngjes i vështirë në Tiranë, akulli në rrugë paralizon trafikun

Pas kënaqësisë që dha bora, për banorët e Tiranës ky mëngjes ka qenë i vështirë. Rrugët dhe trotuaret e qytetit kanë qenë të gjitha të mbuluara nga akulli, çka shkaktoi paralizim të trafikut.

Mungesa e kripës në rrugë ka shkaktuar shumë probleme, ndërsa drejtuesit e automjeteve janë treguar të kujdesshëm, duke ulur në maksimum shpejtësinë.

Vonesa janë raportuar edhe për autobusët, ku qytetarëve u është dashur të presin për shumë minuta në stacion.

15940869_10208086987201130_1288853785982676822_n.jpg

15966135_1247357975312589_1617542560138684647_n.jpg

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0022499561309814
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-65289" }