Protesta e gazetarëve të ‘Abc News’ pas largimit të Armand Shkullakut

Publikuar tek: aktualitet, më 09:59 12-01-2017 Protesta e gazetarëve të ‘Abc News’ pas largimit të Armand Shkullakut

Gazetarët e televizionit ‘Abc News’ ka protestuar në rrjetet sociale për largimin e Armand Shkullakut nga posti i drejtorit të informacionit.

Gazetarë të njohur të këtij televizioni si Mimoza Koçiu, Flamur Vezaj, Merita Haklaj apo Juli Xhokaxhi kanë postuar në Facebook ‘hashtagun’ “ishulli i fundit”, por pa dhënë më shumë shpjegime.

Newsbomb.al publikoi i pari lajmin për largimin e Shkullakut nga Abc News dhe më pas gazetari e konfirmoi gjatë intervistave për mediat e tjera. 

15942144_10154576657028283_1823067070_n1484165903.jpg

15970349_10154576656793283_1313996018_n1484165907.jpg

15978592_10154576664408283_271382690_n1484165910.jpg

15995563_10154576656893283_2134727878_n1484165904.jpg

Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

Screenshot_4.png

Më shumë në këtë kategori: « Tirana sot, qarkullimi me zinxhirë. (KUJDES NGA AKULLI!) Kjo është situata në Durrës e qarqet e tjera
Nga mbrëmë sot, 30 aksidente vetëm në Tiranë: Si është gjendja e akseve tani »
Article Logic
Execution time: 0.0038809776306152
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-65291" }