Babë e bir asfiksohen në banesë: Vdes djali, mbijeton i ati (DETAJE NGA NGJARJA)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:01 12-01-2017 Babë e bir asfiksohen në banesë: Vdes djali, mbijeton i ati (DETAJE NGA NGJARJA)

Nje ngjarje e rënde ka ndodhur mëgjesin e sotëm në Gjirokastër, ku babë e bir janë asfiksuar nga qymyri.

Për pasojë një 55-vjeçar ka humbur jetën, ndërsa babai i tij është në gjendje të rëndë për shkak të asfiksisë nga gazi i qymyrit. Viktima është Panajot Lasko ndërsa i mbijetuari është Arqile Lasko.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Kakoz të Lunxhërisë, në Gjirokastër. Policia shkoi në vendngjarje dhe ka nisur hetimet mbi rrethanat e ngjarjes.

Article Logic
Execution time: 0.01313304901123
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-65295" }