Luana Vjollca fsheh barkun dhe na shkel syrin...? Plasin thashethemet (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:03 05-03-2017 Luana Vjollca fsheh barkun dhe na shkel syrin...? Plasin thashethemet (Foto)

Ka mjaftuar vetëm kjo fotografi e bukuroshes Luana Vjollca që menjëherë mediat të hedhin dyshime se moderatorja mund të jetë shtatzënë.

Luana, e cila prej kohësh është në lidhje me biznesmenin Krenar Çoçaj, ka publikuar sot në Insta këtë foto gjatë drekës por te pjesa e barkut ajo ka vendosur një zemër si për të fshehur diçka, e menjëherë ka ngjallur kuriozitetin e shumë fansave.

ert45345tjikkjkjkjkk.jpg

Article Logic
Execution time: 0.022439956665039
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-70854" }