Ermal Mamaqi përcjell një mesazh për prindërit dhe tregon rrugën e suksesit: Kështu mund të bëheni si unë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:23 07-03-2017 Ermal Mamaqi përcjell një mesazh për prindërit dhe tregon rrugën e suksesit: Kështu mund të bëheni si unë

Ermal Mamaqi është një ndër moderatorët më të dashur për publikun shqiptar, i cili çdo javë me humorin e tij argëton me mijëra shqiptarë por jo vetëm.

Me 7 mars, ai ka uruar prindërit e tij si dhe ka treguar rrugën për tu bërë si Ermali.

 “Këta janë dy mësuesit e jetës time. Nëse doni mësime “si të bëheni si unë” mund të lini takime në shtëpinë e prindërve të mi. Tashmë punojnë Part-Time. Gëzuar festën e Mësuesit!”,  thotë Ermali duke u ofruar një mundësi të gjithëve ata që duan që të takohen me prindërit e tij.

 

Më shumë në këtë kategori: « Moderatorja e njohur shqiptare vesh fustanin e bardhë të nusërisë (Foto)
Mjekësia ligjore publikon rezultatet, zbulohen arsyet e vdekjes së parakohshme të George Michael »
Article Logic
Execution time: 0.0036399364471436
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-71082" }