Amarda Toska flet për garderobën e saj, sa kushton veshja më e shtrenjtë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:36 13-03-2017 Amarda Toska flet për garderobën e saj, sa kushton veshja më e shtrenjtë

Amarada Toska, prezantuese televizive dhe drejtuese e një biznesi eventesh ka folur për garderobën e saj.

Në programin 'Thumb" është pyetur pikërisht për këtë, por përgjigja nuk ka qenë befasuese.

Amarda ka thënë që veshja më e shtrenjtë që ka në gardërobë është 1000 Euro. Është e shtrenjtë sigurisht, por nuk është e tepruar për një vajzë që drejton një biznes.

Me ç’kuptojmë, në dollapin e Amit nuk fshihen çmenduri, as thesare.

Ndërsa për bizhuteritë, kampione është unaza e fejesës e gjitha me diamantë, por vlerën e saj Ami nuk e ka treguar duke shprehur dëshirën për ta mbajtur private. Kuptohet megjithatë, që, vlera më e madhe e asaj unaze është shpirtërore sa materiale.

Më shumë në këtë kategori: « Jozefina Topalli te "Lufta e Nuseve", përkrah aktoren që e imiton (Foto)
Këngëtarja shqiptare vjen me një set fotografik në muajin e fundit të shtatzënisë (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.0036389827728271
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-71716" }