Harbohen protestuesit te “Çadra e Lirisë”, pas dominosë plasin sfidat në vallëzim (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:45 13-03-2017 Harbohen protestuesit te “Çadra e Lirisë”, pas dominosë plasin sfidat në vallëzim (Video)

Prej pak ditësh në Tiranë është rikthyer moti i ftohtë, sidomos në orët e para të mëngjesit dhe të mbrëmjes, çka ka bërë që “Çadra e Lirisë” në këto momente të ketë prezëncë të pakët protestuesish.

Por duket se këta të dy e kanë gjetur metodën për të qëndruar ngrohtë, nga një brejkdens modern me motive popullore.

Për më tepër ndiqni videon:

 

Më shumë në këtë kategori: « Kush është partia opozitare që ‘demaskon’ çadrën e zbrazët të PD-së (Fotolajm)
Publikohet VIDEO-ja skandaloze që mbahej sekret mes kolegësh, gazetarja- Kastriot Tushës: Po ju vetë jeni artist?! »
Article Logic
Execution time: 0.020721197128296
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-71781" }