Qytetari filmon momentin e çuditshëm në orën 03:21: Autobote ku shkruhej “transport i veçantë” shoqëroheshin nga policia

Publikuar tek: politike, më 21:38 14-03-2017

Një qytetar ka dërguar te ish-kryeministri Sali Berisha videon ku shihet një karvan autobotesh, të cilat në vend të targave kishin një pllakë ku shkruhej “transport i veçantë”.

Sipas qytetarit që ka dërguar videon te Berisha, ngjarja është filmuar në orën 03:21 këto autobote që jashtë shtetit përdoren për transportin e lëndëve toksike, shoqëroheshin nga policia dhe autoambulanca drejt Librazhdit.

Postimi i Berishës:

Qytetari dixhital dergon nje video te filmuar mbreme ne ora 3:21 mengjesit te

- nje karvani autombotesh te gjata, te cilat ne Europe perdoren per

- transportin e lendeve toksike ose radioaktive, te shoqeruar nga policia

- karvani levizte nga Elbasani drejt Librazhdit.

- Makinat ne vend te targave kishin nje pllake ku shkruhej transport i veçante! Ketu me poshte keni tekstin dhe videon e derguar prej tij.

Më shumë në këtë kategori: « Basha-Alfano: Zgjedhjet e lira e të ndershme, rruga e integrimit europian të Shqipërisë
Pas denoncimit të Berishës për “transport të dyshimtë", reagon këshilltari i Ministrisë së Brendshme: Ja çfarë ka patur në autobote »
Article Logic
Execution time: 0.01831579208374
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-71908" }