Peshon fiq me kandar, por ja çfarë shkruan Veliaj për karikaturën e Kapexhiut (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:03 16-03-2017 Peshon fiq me kandar, por ja çfarë shkruan Veliaj për karikaturën e Kapexhiut (Foto)

Bujar Kapexhiu i ka dedikuar sot një karikaturë kryetarit të Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj, si dhe inagurimit të Pazarit të Ri.

Kapexhiu e paraqet Veliajn duke peshuar fiq në kandar teksa klienti i uron ta gëzojë Pazarin e Ri, shkruan Newsbomb.al. Por duket se kjo karikaturë i ka shkaktuar të qeshura Veliajt i cili ka reaguar duke shkruar se:

Bujar Kapexhiu la çadrën e bulevardit dhe shkoi të shihte çadrën e punës te Pazari i Ri dhe shih kë gjeti aty! Me lot, faleminderit Maestro”.

aqwrqweqwetgtttt.jpg

Article Logic
Execution time: 0.018410205841064
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-72143" }