Çiljeta Xhilaga i kujton diçka të rëndësishme Olti Currin, shihni si ia kthen blogeri (KOMENTET)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:03 16-03-2017 Çiljeta Xhilaga i kujton diçka të rëndësishme Olti Currin, shihni si ia kthen blogeri (KOMENTET)

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga i ka kujtuar Olti Currit gjurmët që ka lënë teksti i mrekullueshëm i këngës "Nuk e di pse më do” me të cilën Çiljeta mori pjesë në “Kënga Magjike 2014”, tekstshkrues i së cilës është vet blogeri, shkruan newsbomb.al.

Edhe pse kanë kaluar vite, këngëtarja pikërisht sot ka sjellë në kujtesë dhe një herë këtë këngë, duke publikuar një foto gjatë performancës së saj dhe duke i'u drejtuar tekstshkruesit Olti Curri,"Kush Tha mëkatet lahen në ktë bot Ka gabuar fort" @olticurri e mban mend ç'super tex me ke dhuruar”.

Blogeri i njohur ka reaguar duke ju përgjigjur me një koment shumë miqësor, “Ti e meriton, dhe doli sukses sepse besojme te puna njeri tjetrit ❤”.

Komenti i blogerit ka pasuar sërish me një reagim të Çilit e cila shkruan, “ehhhh te vdes Un Ku Ka energji positive gjithmon Ka sukses”.

Përtej punës duket se blogeri dhe këngëtarja kanë një marrëdhënie shumë miqësore me njëri-tjetrin. /Newsbomb.al/

cil.jpg

olti_curri.jpg

Article Logic
Execution time: 0.020729064941406
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-72166" }