Studenti shpërthen përpara politikanit të rëndësishëm: Hajdutë, po na vidhni çdo gjë (Video)

Publikuar tek: rajon, më 17:14 17-03-2017
Edhe një incident ndodhi gjatë ligjërimit të... by kohanet

Një prej studentëve i pranishëm në konferencën e zhvilluar në një universitet në Prishtinë, me pjesëmarrjen e presidentit Hashim Thaçi, ka shpërthyer në akzua pasi ky i fundit po largohej nga salla.

Shkak raportohet të jetë bërë refuzimi i organizatorëve për t’i dhënë fjalën studentit gjatë bashkëbisedimit me Thaçin.

“Zoti president po na vjedh fjalën. Po na vjedh fjalën dhe çdo gjë tjetër. Hajdut”, dëgjohet djali që bërtet teksa Thaçi largohet.

Më shumë në këtë kategori: « Alarmi: “Policët e Hashim Thaçit kërcënojnë e rrahin studentët” (FOTO)
Aktorët e TKK: Rritje të pagës bazë ose bllokojmë repertorin »
Article Logic
Execution time: 0.013721942901611
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-72274" }