Deputeti i LSI foto me armë zjarri, për një arsye i reklamon në rrjetet sociale

Publikuar tek: politike, më 18:30 17-03-2017

Krejt ndryshe na shfaqet deputeti i LSI-së Flamur Çelaj në këto foto. I armatosur "gjer në dhëmbë" por mos u alarmoni! Armët janë të kompanisë së sigurisë, "Aulona Pol" që deputeti ka patur në pronësi.

Ja ku e shohim në këto foto teksa sheh me vëmendje një pjesë të koleksionit por deputeti duket krejt i qetë dhe qetësinë ia jep fakti që këto armë përdoren vetem brenda ambienteve të poligonit dhe nën kushte të rrepta sigurie.

17265214_1477791285605284_7825426572167462071_n.jpg

14650509_1305441929506888_8543041909909460459_n.jpg

Më shumë në këtë kategori: « Ministrja Ekonomi takim me bashkitë bregujore për masat e sezonit turistik 2017
Kuvendi rihap garën për Këshillin e Lartë të Prokurorisë dhe të Gjyqësorit, ja afati i fundit për shoqërinë civile »
Article Logic
Execution time: 0.021879196166992
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-72281" }