Deputeti i LSI foto me armë zjarri, për një arsye i reklamon në rrjetet sociale

Publikuar tek: politike, më 17:03 17-03-2017

Krejt ndryshe na shfaqet deputeti i LSI-së Flamur Çelaj në këto foto. I armatosur "gjer në dhëmbë" por mos u alarmoni! Armët janë të kompanisë së sigurisë, "Aulona Pol" që deputeti ka patur në pronësi.

Ja ku e shohim në këto foto teksa sheh me vëmendje një pjesë të koleksionit por deputeti duket krejt i qetë dhe qetësinë ia jep fakti që këto armë përdoren vetem brenda ambienteve të poligonit dhe nën kushte të rrepta sigurie.

17265214_1477791285605284_7825426572167462071_n.jpg

14650509_1305441929506888_8543041909909460459_n.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0022599697113037
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-72281" }