Foto që të ngjeth mishin, Vesa e vogël përcjell babin me mision në Egje

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:03 18-03-2017 Foto që të ngjeth mishin, Vesa e vogël përcjell babin me mision në Egje

Një foto vërtet emocionuese kjo e shpërndarë nga ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli.

Është vogëlushja Vesa , që përcjell babin e saj Ermal Hila në mision në detin Egje.

Kapiteni Hila është përshëndetur me të bijën dhe të afërmit që i kanë uruar të  kthehen shëndoshë e shpejt në mënyrë që Vesën e vogël mos e marë malli shumë.

Article Logic
Execution time: 0.019416093826294
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-72338" }