Shantazhon një femër në Instagram, arrestohet shqiptari

Publikuar tek: rajon, më 15:16 19-03-2017 Shantazhon një femër në Instagram, arrestohet shqiptari

Një person është arrestuar ditën e shtunë në Prishtinë pasi ka shantazhuar një femër përmes rrjetit social Instagram.

Gazeta Ekspress raporton se “Me urdhër të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, njofton policia e Kosovës pa dhënë detaje lidhur me identitetin e personave dhe ngjarjen e ndodhur. /Newsbomb.al

Më shumë në këtë kategori: « Maqedonia, peng i vet presidentit Ivanov
Greqi, shqiptari kapet me dy çanta plot me kanabis »
Article Logic
Execution time: 0.0043509006500244
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-72430" }