Pas ardhjes së Xhafajt në krye të Ministrisë së Brendshme, Çako urdhëron vartësit: Hiqeni numrin e Tahirit

Publikuar tek: politike, më 09:30 20-03-2017 Pas ardhjes së Xhafajt në krye të Ministrisë së Brendshme, Çako urdhëron vartësit: Hiqeni numrin e Tahirit

Me ardhjen në krye të Ministrisë së Brendshme të Fatmir Xhafajt, kreu i  policisë së Shtetit Haki Çako ka urdhëruar të bëhen dhe ndryshime, një ndër to mësohet se është heqja e numrit Saimir Tahirit i cili ka qenë i afishuar në vendet publike dhe institucione të policisë, shkruan 'Balkanweb'.

Numir i Saimir Tahirit ka qenë i afishuar në çdo institucion, i cili u ishte lënë në dispozicion qytetarëve për çdo veprim të parregullt nga policia ndaj tyre.

Më shumë në këtë kategori: « Policia në zgjedhjet e qershorit, OSBE: “Uroj të jeni të paanshëm”
Mblidhet Kryesia e PS-së: Kongresi elektoral do zhvillohet në fund të prillit »
Article Logic
Execution time: 0.016532897949219
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-72482" }