Alarm për bombë në Paris, evakuohen punonjësit e gjykatës

Publikuar tek: bota, më 10:03 20-03-2017 Alarm për bombë në Paris, evakuohen punonjësit e gjykatës

Alarmi për bombë në qendrën financiare të Gjykatës së Lartë në Paris ka përhapur panik tek qytetarët e Francës. Si pasojë janë evakuar të gjithë punonjësit. 

Një thirrje anonime rreth orës 10:12 të mëngjesit të sotëm në polici për praninë e një bombe përhapi panik  dhe vuri në lëvizje policinë e cila po merret me verifikimin e telefonatës dhe zbardhjen e ngjarjes, shkruan AFP. (vijon)

1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.014967918395996
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-72506" }