Vëllai i Ramës mes Bllokut, për “shtatë palë qejfe” në lloton e biznesmenit të njohur

Publikuar tek: politike, më 14:48 20-03-2017 Vëllai i Ramës mes Bllokut,  për “shtatë palë qejfe” në lloton e biznesmenit të njohur

Vëllai i kryeministrit Edi Rama, Olsi Rama është fotografuar para pak minutash në lloton e biznesmenit dhe Presidentit të Partizanit Gaz Demi.

I qetë dhe i pashqetësuar duket Olsi Rama në këto foto, pavarësisht zhvillimeve politike dhe akuzave në drejtim të tij nga ish-kryeministri Sali Berisha, raporton newsbomb.al

Berisha, disa ditë më parë publkoi dokumentet sipas të cilave akuzonte se Rama i ka dhënë kompanisë së vëllait të tij Olsit, në kundërshtim me ligjin, kontrollin e lojërave të fatit. E megjithatë Olsi Rama nuk i është përgjigjur asnjë akuze dhe nuk ka dhënë asnjë deklaratë për çfarë ka thënë Berisha në kurriz të tij.

dep3_copy.jpg

dep4.jpg

dep5.jpg

dep6.jpg

dep7.jpg

Më shumë në këtë kategori: « Drejtori i Ramës reflekton pas asaj që i ndodhi vjet, gjesti që bën sot është për tu marrë shembull
Pas mbledhjes së PS-së, Vangjush Dako me deputetë mes Bllokut, çfarë po kurdisin? (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.022298097610474
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-72533" }