Akuza të forta ndaj Angelina Jolie, akuzohet për adoptim me dokumeta false

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:03 20-03-2017 Akuza të forta ndaj Angelina Jolie, akuzohet për adoptim me dokumeta false

Akuza të forta janë ngritur kundër aktores së famshme të Hollywood, Angelina Jolie.

Këtë herë bëhet fjalë për adoptimin e djalit të saj të madh, ku një 51-vjeçar nga Kamboxhia e akuzon se dokumetacioni i adaptimit përmban informacione fallso.

“Në dokumentet ligjore, Maddox është ende djali im. Angelina, asnjëherë nuk i ka zgjidhur në tërësi problemet rreth adoptimit”, ka deklaruar burri nga Kamboxhia. Ai ka publikuar dokumete se djali i adaptuar i Joli është djali i tij me dokumeta.

Jolie e adoptoi Maddox në vitin 2002 dhe ka edhe tre fëmijë biologjikë me aktorin po ashtu shumë të famshëm Brad Pitt.

Article Logic
Execution time: 0.0025219917297363
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-72559" }