U arratis nga burgu në Itali, zbulohet identiteti i shqiptarit (Emri)

Publikuar tek: aktualitet, më 19:03 20-03-2017 U arratis nga burgu në Itali, zbulohet identiteti i shqiptarit (Emri)

Një 35-vjeçar shqiptar u arratis në mënyrë spektakolare nga burgu një javë më parë, ndërkohë që vetëm sot është zbuluar identiteti i tij.

Mediat italiane bëjnë me dije se bëhet fjalë për shtetasin Besnik Mirra i cili u arratis nga një burg italian ndërkohë që punonte në ambientet e parkingut.

Bëhet me dije se shqiptari kishte kryer rreth 10 vite burg nga dënimi për krime kundër pasurisë dhe do të mbyllte dënimin në vitin 2024.

Article Logic
Execution time: 0.0024969577789307
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-72573" }