Debati PS-LSI për arsimin, flet Nikolla: Klimë e mirë bashkëpunimi

Publikuar tek: politike, më 19:03 20-03-2017 Debati PS-LSI për arsimin, flet Nikolla: Klimë e mirë bashkëpunimi

Debatin mes PS dhe LSI për arsimin, ministrja e Arsimit, Lindita Nikolla e shikon si një klimë të mirë bashkëpunimi. Në studion e lajmeve të Ora News Nikolla tha se nuk janë anashkaluar kritikat.

“Nuk ka as hedhje poshtë shqetësimi dhe nuk ka asnjë lloj dëshire për ta anashkaluar kritikat dhe situatat që vlejnë për të pasur një standard të ri. Është një klimë bashkëpunimi dhe dëshirë për të bërë më të mirën për maturantët”, u shpreh ministrja Nikolla.

Article Logic
Execution time: 0.0026059150695801
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-72574" }