Pulë si kjo e sigurt që nuk keni parë asnjëherë (Video)

Publikuar tek: bota, më 19:03 20-03-2017 Pulë si kjo e sigurt që nuk keni parë asnjëherë (Video)

Miliona njerëz në internet nuk mund ta besojnë se kjo është një pulë. Mund të jetë në fakt një person i maskuar si pulë?

Kjo është pula më e famshme në internet, dhe arsyeja është madhësia e saj.

Pula besohet se i përket llojit Brahma e përhapur në SHBA gjatë shekullit të 20-të dhe e importuar nga Shangai. Ndiqni pamjet:

Article Logic
Execution time: 0.002622127532959
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-72576" }