Ben Blushi çel fushatën, tregon kriteret për të qenë deputet deputet i LIBRA-s

Publikuar tek: politike, më 20:03 20-03-2017 Ben Blushi çel fushatën, tregon kriteret për të qenë deputet deputet i LIBRA-s

Kreu i Partisë Libra, Ben Blushi ka çelur sot fushatën dhe rrëfen nëpërmjetë rrjeteve sociale kriteret për të qenë deputet i ‘Libras’.

Sipas Blushit kriteret janë të theshta, të mos jesh i krimininalizuar, mos jesh evazor dhe mos jesh kanabist.

“Bëhu deputet i LIBRA-s. LIBRA hap fushatën për të zgjedhur kandidatët për deputetë. Kriteret tona janë të thjeshta. Mjafton mos jesh i krimininalizuar, mos jesh evazor dhe mos jesh kanabist. Për ta thënë më troc: mund te jetë deputet i LIBRA-s cdo shqiptar që nuk i ngjan deputetëve aktualë. Ju ftoj të gjithëve të kandidoni për LIBRA duke klikuar në libra.al.” shkruan Blushi.

Article Logic
Execution time: 0.002471923828125
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-72577" }