Shkon të grabisë një dyqan, hajduti bëhet qesharak, ngec në xhamin e thyer

Publikuar tek: bota, më 20:03 20-03-2017 Shkon të grabisë një dyqan, hajduti bëhet qesharak, ngec në xhamin e thyer

Një grabitës është bërë qesharak pasigrabitjes së një dyqani.

Ngjarja ka ndodhur në Francë ku grabitësi emri it ë cilit nuk është bërë me dije, pasi ka thyer xhamin dhe ka grabitur, ka ngecur në xham ndërkohë që përpiqej të dilte jashtë.

Qytetarët fotografuan grabitësin dhe bënë denoncimin e tij ndërkohë që lajmi është bërë viral në rrjetet sociale.

Article Logic
Execution time: 0.0022809505462646
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-72580" }