Përmbledhja e momenteve më pikante në Big Brother për 24 orët e fundit (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:51 20-03-2017 Përmbledhja e momenteve më pikante në Big Brother për 24 orët e fundit (Video)

Edhe pse është vetëm dita e tretë për banorët në shtëpinë e Big Brother, debatet mes tyre kanë nisur dhe “lufta” duket e fortë.

Në qendër të tyre janë vënë Danjeli dhe Ervini, të cilët nuk kanë kursyer as ofendimet.Ejona dhe Ademi janë veçuar nga çiftet e tjera dhe kanë diskutuar në lidhje me sjelljen e tyre.Adi i ka thënë partneres që të ketë kujdes në marrëdhëniet me të tjerët, pasi jo të gjithë janë të sinqertë në shoqërinë me të, sipas tij.

Damiano duket i interesuar për Sidritën, teksa e pyet atë nëse është në lidhje. Por, në anën tjetër është Armela ajo që duket se e pëlqen atë.“Është shumë i ëmbël, si limoni”, ka pohuar ajo.

 

Më shumë në këtë kategori: « Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska në fillim të lidhjes, siç nuk i keni parë (FOTOT)
‘Drejtoresha e Tatimeve’ në ‘Portokalli’ publikon për herë të parë fotot e djalit: Mbreti im (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.019699096679688
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-72583" }