‘Drejtoresha e Tatimeve’ në ‘Portokalli’ publikon për herë të parë fotot e djalit: Mbreti im (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:19 20-03-2017 ‘Drejtoresha e Tatimeve’ në ‘Portokalli’ publikon për herë të parë fotot e djalit: Mbreti im (FOTO)

Aktorja e ‘Portokallisë’ e njohur ndryshe si ‘Drejtoresha e Tatimeve’, Delinda Zhupa u bë nënë për herë të parë vetëm pak muaj më parë.

Por, sot ajo ka vendosur të prezantojë për herë të parë djalin.

Vetë aktorja ka publikuar sot foto të djalit, Desantinit dhe shkruan: Mbreti im.

delinda3.jpg

delinda4.jpg

Më shumë në këtë kategori: « Përmbledhja e momenteve më pikante në Big Brother për 24 orët e fundit (Video)
Lesbikja e Big Brother provokon vajzat: “Do të vijë një ditë te krevati im…”. E dashura bëhet xheloze »
Article Logic
Execution time: 0.003619909286499
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-72586" }