Dhunohet tekniku i Report TV në çadrën e protestës së PD-së

Publikuar tek: aktualitet, më 21:03 20-03-2017 Dhunohet tekniku i Report TV në çadrën e protestës së PD-së

Tekniku i televizionit informativ Report TV është dhunuar në çadrën e protestës së Partisë Demokratike.

Ngjarja ka ndodhur pak më parë teksa kreu i PD-së Lulzim Basha ishte në çadër nga edhe u lidh drejtpërdrejt me disa televizione.

Është e paqartë se si ka ndodhur ngjarja dhe kush janë personat që e kanë dhunuar. Lajmi është bërë i ditur nga vetë televizioni Report TV duke njoftuar se tekniku Petro Plaku që mbulon çdo ditë zhvillimet në çadër është qëlluar me grusht në fytyrë.

Article Logic
Execution time: 0.0025148391723633
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-72588" }