Lesbikja e Big Brother provokon vajzat: “Do të vijë një ditë te krevati im…”. E dashura bëhet xheloze

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:03 20-03-2017 Lesbikja e Big Brother provokon vajzat: “Do të vijë një ditë te krevati im…”. E dashura bëhet xheloze

Debatet në shtëpinë e Big Brother krijojnë situata të pakëndshme, situata në të cilat diskutohen më pas mes banorëve.

Pas debatit me Lupçen, Kei diskuton me Vivin për reagimet e banorëve të tjerë. Vivi e informon për qëndrimin Fiorentinës e cila tha se “Duhet të na përshtatet ajo ne dhe jo ne asaj” duke iu referuar Keit.

“Fjori është interesante. Mendonte ndryshe Gerta, ndryshe Fiorentina. Ajo me mua e ka më duket. Jemi karaktere impulsivë. Thellë-thellë Fjori do të vijë një ditë te krevati im”, tha Kei teksa ishte e veçuar nga banorët e tjerë me Vivin duke shtuar “Bëj shaka”.

Article Logic
Execution time: 0.0022430419921875
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-72592" }