Dy ditë në Big Brother dhe nisin problemet mes çiftit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:42 20-03-2017 Dy ditë në Big Brother dhe nisin problemet mes çiftit

Ndërhyrja e Fiorentinës gjatë një debati mes Olsit dhe Keit ka sjellë edhe një krisje mes çiftit.

Edhe pse debati është zhvilluar në mëngjes dhe u duk se gjithçka u harrua, risjella e tij në vëmendje pasdite dhe fjala kyç e Fiorentinës në debatin e paradites “Sot jam unë, Olsi e ka pushim” ka bërë që mes çiftit të ketë edhe një përplasje të vogël.

Një përplasje të cilën Fiorentina e ka përjetuar shumë, duke vënë në pikëpyetje edhe lidhjen e saj me Olsin dhe se sa shumë ai është i dedikuar në të.

“Unë nuk jam perfekte, edhe duhet falur edhe të falësh. I kërkova falje i thashë që nuk e kthej dot kohën mbrapa”, shpreh Firorentina në prani të Gertës dhe Katerinës.

Më shumë në këtë kategori: « Lesbikja e Big Brother provokon vajzat: “Do të vijë një ditë te krevati im…”. E dashura bëhet xheloze
Filloi punë në bashkinë e Tiranës, bukuroshja e ekranit i futet seriozisht palestrës (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.0036458969116211
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-72594" }