Luana Vjollca ka një mesazh të veçantë për një kategori femrash, kjo është arsyeja

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:54 21-03-2017 Luana Vjollca ka një mesazh të veçantë për një kategori femrash, kjo është arsyeja

Luana Vjollca u është drejtuar të gjithë atyre femrave të cilat lartësojnë femrat, ndryshe nga disa të tjera që nuk kursehen për të nxjerrë mllefet e tyre.

“I dua vajzat që lartësojnë vajzat! Femrat që lartësojnë femrat! Ju dua shumë të gjithë ju që nuk e kurseni dashurinë tuja! Jeni pafund të bukura të gjitha!, shkruan Luana duke nxjerrë në pah vlerësimin e saj për femrat. 

luana.jpg

Më shumë në këtë kategori: « Big Brother, Lupçe tregon sa herë ka tradhtuar Katerinën
Zyrtare, këto janë çmimet e Samsung S8 dhe S8 plus »
Article Logic
Execution time: 0.017002105712891
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-72632" }