I dashuri biznesmen i vajzës së Eli Farës dhe lidhja e tij me Edi Ramën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:15 28-03-2017 I dashuri biznesmen i vajzës së Eli Farës dhe lidhja e tij me Edi Ramën

Mbrëmjen e djeshme vajza e Eli Farës, Marina është fejuar me biznesmenin shkodran, Edi Ismaili.

Siç bënë të ditur për newsbomb.al dhe burime pranë tij, Ismaili njihet për jetën e shfrenuar, makinat luksoze, udhëtimet e shumta dhe së fundmi ka inaguruar dhe një lokal gjigant në Bllok.

17522918_1128011307325962_5422981456828108254_n_copy.jpg

Mirëpo, një foto e tij e rreth dy viteve më parë me kryeministrin Edi Rama dëshmon dhe lidhjen mes tyre.

Edi Ismaili teksa ka publikuar foton me Ramën, në komente shkruan se ata janë miq të mirë.

“E kam mik dhe njësh njëkohësisht”, shkruan Ismaili teksa ka replikuar me një nga miqtë e tij në Facebook./Newsbomb.al/ 

11059627_725697150890715_6959693781823056497_n.jpg

kom-2-1.jpg

kom-1.jpg

 

LEXO EDHE: Tha se lekët ia jepte Eli Fara por zbulohet i dashuri biznesmen i Marinës, lokali në BLLOK dhe makinat luksoze (FOTOT) 

Më shumë në këtë kategori: « Anita Haradinaj rrëfen peripecitë pa bashkëshortin: Më janë harxhuar lotët. Nuk mundem më!
Elia Zaharia rikthehet mes kolegëve, shihni si do na surprizojë shumë shpejt »
Article Logic
Execution time: 0.020518064498901
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-73413" }