Përkrah bashkëshortes dhe vajzës, Ardit Gjebrea prezanton dhe pjesën tjetër të familjes gjigante

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:03 29-03-2017 Përkrah bashkëshortes dhe vajzës, Ardit Gjebrea prezanton dhe pjesën tjetër të familjes gjigante

Ardit Gjebrea, krah bashkëshortes Anila dhe vajzës së saj , ka prezantuar dhe pjesën tjetër të familjes gjigante të “E Diela Shqiptare”.

Producenti është mbledhur të festojë me familjen dhe miqtë ditëlindjen e regjisores së “E diela shqiptare” dhe “Lufta e nuseve”, Lori Basha.

Gjebrea shihet përkrah bashkëshortes Anila dhe vajzës Ana. “Familja. Ja edhe Lori Basha na e dha darkën e ditëlindjes, ndryshe do ja mbanim histori!”, ­shkruan moderatori me nota humori. 

xhxhxh.png

Article Logic
Execution time: 0.017526865005493
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-73452" }