Mahnit ish- banorja e ‘Big Brother’, e përfolur për lidhjen me futbollistin shqiptar. Me pozat e saj seksi s’lë vend për imagjinatë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:31 06-04-2017 Mahnit ish- banorja e ‘Big Brother’, e përfolur për lidhjen me futbollistin shqiptar. Me pozat e saj seksi s’lë vend për imagjinatë

Ish banorja e “Big Brother” mahnit me format e saj super seksi dhe veshjen elegante.

Bëhet fjalë për Oltën, bukuroshen nga Durrësi, e cila është përfolur një vit më parë për lidhjen me futbollistin Armando Vajushi, shkruan Xing.al.

Së fundmi, Olta me pozat e saj të nxehta po 'thyen' rrjetet sociale. Ajo ka realizuar një set fotografik ku shfaqet shumë sensuale, joshëse e provokative duker mos i lënë më vend imagjinatës.

 olta2.jpgolta_3.jpgolta_4.jpg

 

 qw.jpgqwe.jpg

Më shumë në këtë kategori: « Këngëtari shqiptar befason sërish, shihni si duket në projektin e radhës
Si dukej Eli Fara në 1988-n, do e njihni? (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.021844863891602
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-74284" }