Lila largohet përfundimisht nga Greqia

Publikuar tek: sport, më 20:04 14-04-2017 Lila largohet përfundimisht nga Greqia

Andi Lila i ka dhënë fund karrierës së tij me klubin grek të futbollit Pas Janina.

Mbrojtësi i kombëtares shqiptare do të transferohet te ekipi i Qarabag në Azerbaxhan, klubi i lojtarit tjetër kuqezi, Ansi Agolli. Lajmi është bërë i ditur nga mediat greke dhe ato azere.

Në largimin e Lilës nuk besohet të ketë ndikuar incidenti me videon ku tallej me priftërinjtë grekë, për të cilën edhe kërkoi falje.

Article Logic
Execution time: 0.0024280548095703
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-75229" }