Përgjaket fusha e blertë, Prrenjasi masakron arbitrin se dha penallti

Publikuar tek: sport, më 15:04 16-04-2017 Përgjaket fusha e blertë, Prrenjasi masakron arbitrin se dha penallti Foto ilustruese

Ndeshja mes Domozdovës dhe Tepelenës është ndërprerë pas një incidenti të rëndë të ndodhur në fushën e blertë.

Arbitri i ndeshjes ka dhënë një penallti në favor të ekipit të Tepelenës çka nuk është pranuar nga futbollistët e Prrenjasit. Ata i janë sulur arbitrit duke e qëlluar disa herë me grushte, çka ka çuar në ndërprerjen e ndeshjes.

Article Logic
Execution time: 0.0023429393768311
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-75379" }