Kush është mashkulli në krah të Lori Hoxhës?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:43 20-04-2017 Kush është mashkulli në krah të Lori Hoxhës?

Është spekuluar gjerësisht se Lori është ndarë nga i dashuri i saj Vis Bajraktari.

Dhe dita ditës po dalin prova që e përforcojnë këtë fakt, por ditën e sotme ajo ka postuar një foto në instagram në të cilën shfaqet së bashku me një djalë fytyra e të cilit nuk është duket. ku Në foto është fare e dukshme dora e një mashkulli që po prekte gjurin e saj.

Dyshimet se mos ishte dora e të dashurit të saj të vjetër u shuan menjëherë pasi ky i fundit postoi një foto ku tregonte që ishte larg Lorit. Për t’i shtuar edhe më tej këto dyshime mendoi vetë tashëgimtarja e Top Channel me foton e fundit.

llllllllllllljjjh.jpg

Më shumë në këtë kategori: « Kush është djali që bëri këngëtaren shqiptare të shpërthejë në lot "live" në emision
Eni Çobani “ndan” Ardit Gjebrean me bashkëshorten e tij »
Article Logic
Execution time: 0.017110109329224
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-75858" }