Eni Çobani “ndan” Ardit Gjebrean me bashkëshorten e tij

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:58 20-04-2017 Eni Çobani “ndan” Ardit Gjebrean me bashkëshorten e tij

Eni Çobani është juristja më e njohur në Shqipëri për shkak të emisionit të saj tek e “Diela Shqiptare”.

Ditën e sotme ajo ka drekuar së bashku me të gjithë stafin e programit “E diela shqiptare”, ndër to ka qenë edhe prezantuesi i njohur Ardit Gjebrea së bashku me bashkëshorten Anila Gjebrea.

Kjo është bërë e ditur nga vetë Gjebrea nëpërmjet një fotoje në Instagram. Ajo që bie në sy është fakti se zonja Eni e ka ndarë çiftin Gjebrea sepse është ulur në mes të Arditit dhe bashkëshortes së tij.

ssssssssdddddd.PNG

Më shumë në këtë kategori: « Kush është mashkulli në krah të Lori Hoxhës?
Ju kujtohet Era e “Njerëz dhe Fate”? Shihni si duket ajo sot dhe me çfarë merret (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.0037119388580322
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-75860" }