Ju kujtohet Era e “Njerëz dhe Fate”? Shihni si duket ajo sot dhe me çfarë merret (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:02 21-04-2017 Ju kujtohet Era e “Njerëz dhe Fate”? Shihni si duket ajo sot dhe me çfarë merret (FOTO)

Aktorja e njohur Eni Jani u bë e famshme në serialin “Njerëz dhe Fate” në rolin e Erës.

Eni kohët e fundit është përqendruar më shumë në teatër ku edhe interpretoi në disa vepra të famshme si “10 vjet martesë”, “Vdekja e një mbretëreshe”, Me dyer të mbyllura”, etj.

Ajo ka sjellë gjithashtu si regjisore disa vepra në skenën e Teatrit. Eni Jani është bashkëshortja e aktorit Genc Fuga dhe janë prindër të dy fëmijëve.

Ajo ka qenë për dy sezone regjisore dhe ideatore e programit të mëngjesit në “TVSH”.

Disa nga fotot e saj: 

eni_3.jpg

eni_1.jpgeni_2.jpgeni_eni.jpg

Më shumë në këtë kategori: « Eni Çobani “ndan” Ardit Gjebrean me bashkëshorten e tij
Aktorja e famshme e “Diamante dhe Dashuri” bie pre e mashtrimit në Argjentinë »
Article Logic
Execution time: 0.014485120773315
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-75899" }