"Me zor ndan qiranë me të dashurin e bën gjoksin me klering”, plas sherri mes Aurela Hoxhës dhe Roza Latit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:42 21-04-2017

Në një intervistë për  “da’Sara”, Roza Lati “thumboi” modelen Aurela Hoxhën. “Kush jam unë? Aurela Hoxha që të më çojë i dashuri në Maldive", u shpreh Roza.

Blogerja dy ditë më vonë publikoi fotografi të realizuar muaj më parë nga një udhëtim në Tajlandë, ku theksoi se shkoi me të dashurin e saj.

Reagimi ka ardhur nga faqja zyrtsare e dyqanit të Aurela Hoxhës, “Sigurisht, disa me zor të madh ndajnë qiranë me të dashurin, kjo shkon me pushime! Madje edhe parakolpin e bëjnë me klering”.

Nuk dihet nëse kjo përgjigje ka ardhur nga vet Aurela apo administratorja e faqes se Aurelës, por cilado qoftë ka “thumbuar” Rizën, ndonëse nuk ka përmendur emër. 

aurela.jpg

Më shumë në këtë kategori: « Aktorja e famshme e “Diamante dhe Dashuri” bie pre e mashtrimit në Argjentinë
Reagon ish i dashuri i Sidritës, çfarë thotë për lidhjen me Ervinin dhe ndjenjat e banores »
Article Logic
Execution time: 0.016987085342407
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-75913" }